Яка олива потрібна Dacia Logan II /MCV (X52) 2013–2020: допуски, об'єм, антифриз і гальмівна рідина
Оновлено 04.10.2026 · 22 двигунів · дані виробника
Dacia Logan II /MCV (X52) 2013–2020 — 22 модифікації двигуна у нашій базі. Для кожної зібрали заводські вимоги до технічних рідин: в'язкість і допуски моторної оливи, об'єм заправки з фільтром, трансмісійну оливу, антифриз і гальмівну рідину. Найчастіше виробник рекомендує в'язкість SAE 5W-30 (10 з 22), але точна вимога залежить від двигуна — дивіться таблицю нижче. Під кожною вимогою — оливи й рідини з нашого складу, що відповідають допуску: їх можна одразу покласти в кошик або замовити в один клік.
SAE 5W-30
Renault RN17
3.3–5.7 л
22 двигунів
Glaceol RX Type D (7711428---)
DOT 4 LV
75W-80, API GL-4
Олива для кожного двигуна Dacia Logan II /MCV (X52)
Оберіть свій двигун — відкриється окрема стаття з усіма рідинами, об'ємами й товарами саме для нього.
| Двигун | Код | В'язкість | Допуск | Об'єм, л | |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.9 TCe 90 | H4B-412 (G4) | 0W-40 | Renault RN17 | 4.1 | Стаття |
| 0.9 TCe 90, -LPG | H4B-400 (A4) | 0W-40 | Renault RN0710 | 4.2 | Стаття |
| 0.9 TCe 90, -LPG | H4B-408 (B4) | 0W-40 | Renault RN0710 | 4.2 | Стаття |
| 0.9 TCe 90, -LPG | H4B-410 (B4) | 0W-40 | Renault RN0710 | 4.1 | Стаття |
| 1.0 Hi-Flex 75 | B4D-401 | 0W-20 | Renault RN17 FE | 3.4 | Стаття |
| 1.0 SCe 70 | B4D-490 (G4) | 0W-30 | ACEA A5/B5 | 3.4 | Стаття |
| 1.0 SCe 75 | B4D-411 (E4) | 5W-30 | Renault RN17 | 3.4 | Стаття |
| 1.0 SCe 75 | B4D-411 (E4) | 5W-30 | Renault RN17 | 3.4 | Стаття |
| 1.0 SCe 75 | B4D-400 (B4) | 5W-30 | Renault RN17 | 3.4 | Стаття |
| 1.0 TCe 100 | H4D-450 (B4) | 0W-20 | Renault RN17 FE | 4.1 | Стаття |
| 1.0 TCe 100, -LPG | H4D-460 (D4) | 0W-20 | Renault RN17 FE | 4.1 | Стаття |
| 1.2 16V 75 | D4F-732 (F7) | 0W-30 | Renault RN0700 | 4 | Стаття |
| 1.2 16V 75 LPG | D4F-734 (F7) | 0W-30 | Renault RN0700 | 4 | Стаття |
| 1.5 dCi 75 | K9K-612 (C6) | 5W-30 | Renault RN0720 | 4.4 | Стаття |
| 1.5 dCi 75 | K9K-626 (E6) | 5W-30 | Renault RN0720 | 4.8 | Стаття |
| 1.5 dCi 85 | K9K-838 (E8) | 5W-30 | Renault RN0720 | 4.5 | Стаття |
| 1.5 dCi 90 | K9K-830 (F8) | 5W-30 | Renault RN0720 | 4.4 | Стаття |
| 1.5 dCi 90 | K9K-626 (E6) | 5W-30 | Renault RN0720 | 4.4 | Стаття |
| 1.5 dCi 90 | K9K-612 (C6) | 5W-30 | Renault RN0720 | 4.4 | Стаття |
| 1.5 dCi 95 | K9K-872 (U8) | 5W-30 | Renault RN17 | 5.7 | Стаття |
| 1.6 16V 105 | K4M-842 | 0W-40 | Renault RN17 | 4.8 | Стаття |
| 1.6 MPi 85 | K7M-812 | 0W-30 | Renault RN0700 | 3.3 | Стаття |
Моторна олива для Dacia Logan II /MCV (X52) в наявності
Відповідає вимозі: SAE 5W-30, Renault RN0720 або SAE 5W-40, Renault RN0720 — для двигунів 1.5 dCi 75, 1.5 dCi 85, 1.5 dCi 90. Для інших двигунів — відкрийте статтю свого двигуна в таблиці вище.
Охолоджувальна рідина (антифриз) для Dacia Logan II /MCV (X52)
Відповідає вимозі: Glaceol RX Type D (7711428---)
Як правильно обрати оливу для Dacia Logan II /MCV (X52)
У маркуванні SAE 5W-30 перша частина «5W» — зимовий клас: олива забезпечує прокачування й холодний пуск приблизно до −30 °C. Друга цифра «30» — в'язкість при робочій температурі (100 °C): середня — найпоширеніший варіант для більшості легкових авто. Заливати оливу іншої в'язкості, ніж указав виробник, не варто — це впливає на тиск оливи, роботу гідрокомпенсаторів і фазообертачів.
Головне при виборі — не бренд, а допуск виробника на каністрі. Він гарантує, що олива пройшла тести автовиробника саме для цього типу двигуна. Що означають допуски:
- •Renault RN0700 — допуск Renault/Dacia для бензинових двигунів без сажового фільтра.
- •Renault RN0710 — допуск Renault для дизелів без сажового фільтра та потужних бензинових двигунів.
- •Renault RN0720 — low SAPS допуск Renault для дизелів із сажовим фільтром.
- •Renault RN17 — новий допуск Renault, що замінює RN0700/0710 для двигунів після 2017 року.
- •ACEA A3/B4 — стабільна олива з високою HTHS-в'язкістю для бензинових і дизельних двигунів без DPF.
- •ACEA A5/B5 — енергозберігаюча олива з низькою HTHS-в'язкістю; заливати тільки якщо це дозволено виробником.
Поради з обслуговування
- —Інтервал заміни в умовах міста (затори, короткі поїздки, холодні пуски) краще скорочувати до 7–10 тис. км, навіть якщо сервісна книжка дозволяє 15–30 тис.
- —Для дизельних версій із сажовим фільтром (DPF) беріть тільки оливу low SAPS (ACEA C1–C5 або відповідний допуск виробника) — звичайна олива з високою зольністю забиває фільтр.
- —Об'єм заміни з фільтром — від 3,3 л до 5,7 л залежно від двигуна. Після заливання перевірте рівень щупом: він має бути між мітками MIN і MAX.
- —Антифриз різних класів не змішують: для цього авто виробник вказує Glaceol RX Type D (7711428---). При переході на інший тип систему охолодження промивають.
- —Гальмівна рідина DOT 4 LV гігроскопічна — її міняють кожні 2 роки незалежно від пробігу.
Часті питання
Скільки оливи заливати в двигун Dacia Logan II /MCV (X52)?
Від 3,3 л до 5,7 л з урахуванням фільтра, залежно від двигуна: 0.9 TCe 90 — 4,1 л; 0.9 TCe 90, -LPG — 4,2 л; 1.0 Hi-Flex 75 — 3,4 л; 1.0 SCe 70 — 3,4 л; 1.0 SCe 75 — 3,4 л; 1.0 TCe 100 — 4,1 л.
Яку оливу заливати в Dacia Logan II /MCV (X52)?
Виробник рекомендує SAE 5W-30, SAE 0W-40, SAE 0W-30 з допуском Renault RN17 / Renault RN0720 / Renault RN0710. Точна вимога залежить від двигуна — дивіться таблицю на сторінці.
Який антифриз потрібен Dacia Logan II /MCV (X52)?
Охолоджувальна рідина за специфікацією Glaceol RX Type D (7711428---), об'єм системи близько 5,5 л. Змішувати антифризи різних класів не можна.
Яка гальмівна рідина для Dacia Logan II /MCV (X52)?
DOT 4 LV. Заміна — раз на 2 роки.
Яка олива в механічну коробку Dacia Logan II /MCV (X52)?
Трансмісійна олива 75W-80, API GL-4, об'єм заправки близько 3,26 л.
Скільки фреону в кондиціонері Dacia Logan II /MCV (X52)?
Холодоагент R134a, заправка 480 ± 35 г.
Дані наведені за технічною документацією виробника і мають довідковий характер. Перед покупкою звірте допуск із сервісною книжкою або наклейкою під капотом. Не впевнені? Надішліть VIN у підтримку — підберемо безкоштовно.















